Dragonology (amashkovtsev) wrote,
Dragonology
amashkovtsev

Хочу гарну роботу.

Учора щось нахлинуло. Жити не схотилося. Прочитав в інтернеті рецепт, сходив та купив пляшку горілки та коробку пігулок. Напісав в фейсбуці "пока". Виконал пункт 1. Випив склянку горілки. Коли почав розгортати пігулки, в фатеру вломилися Глеб та Костя Бушинський. Відібрали в мене пігулки та горілку, та до часу ночі ми тренділи. Дякую. Вони висміяли мою нову роботу "Дюша, це не для тебе". А що для мене? Може хтось може попронувати щось. Я згоден на все. Охоронником, катом, двірником, зіц-председателем... ну ви зрозуміли.
Сьогодні почав велосезон. Доїхав до брата та мами. З мамою пообнималися. Я пообіцяв, що у наступному тижні я до неї переїду та будемо бачитися кожного дня. Це правда.
Tags: we, Хочу, вело
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • truth

  Я иногда советую вам очередной Лучший Фильм Всех Времён и Народов. Это не ирония. Времена и народы меняются. И Лучшие Фильмы тоже. Сегодня случайно…

 • Хасиды не поймут

  Увидел фотографию Путина. Прическа - жидкие сосули. Подумал "Эй, чувак, у тебя миллиарды, ты что, не можешь себе позволить нормального…

 • Miracle

  Перевод: Посмотрите на 4 точки в центре картинки 30 секунд, потом переведите взгляд на потолок, часто поморгайте и вы увидите ЧУДО.... Увидели?

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 6 comments